Anioły jedzą trzy razy dziennie. 147 dni w psychiatryku / Grazyna Jagielska

Grażynę Jagielską przez lata paraliżował strach. Żyła problemami męża. Dla jego pasji poświęciła swoje życie. W końcu jednak musiała zawalczyć o siebie. Przeżyła własny „lot nad kukułczym gniazdem”. Spędziła pół roku w szpitalu psychiatrycznym. Poznała kobiety, które tak jak ona długo udawały, że wszystko jest w porządku. Spotkała twardzieli, którzy musieli nauczyć się płakać. Była w miejscu, w którym można było wszystko. Nie wolno było jednego – kłamać.

Autorka zabiera nas w podróż pełną intymnych zwierzeń i prawdziwych emocji. W poruszający sposób opisuje azyl dla zagubionych oraz obrazy, które prześladowały ich latami. Opowiada o szczerości, potrzebie zrozumienia i bliskości /z opisu wydawcy/ .

KUPISZ TUTAJ

 

 

 

INFORMACJE

Wydawca: Wydawnictwo Znak

ISBN: 978-83-240-2870-2

Rok wydania: 2014

Oprawa: miękka

Liczba stron: 208

Format: 140 x 205 mm

AUTORKA

Grażyna Jagielska – z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania podróżniczka, z zawodu – pisarka, tłumaczka. Autorka powieści („Korespondent”, „Fastryga”, „Płaskuda”), przekładów, m.in. J.G. Ballarda, Fay Weldon, Joanny Trollope, oraz wspomnień: „Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym”.

Newsletter

Zaprenumeruj Newsletter, a otrzymasz na skrzynkę e-mail informacje o nowościach, ofertach specjalnych i promocjach wydawniczych z zakresu psychologii.

Reklama

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com