Bądź najlepszą wersją siebie / Linda Adams

Poradnik Bądź najlepszą wersją siebie pokazuje, jak dokonywać słusznych wyborów, podążać w odpowiednim kierunku i kształtować własne życie tak, by stało się dokładnie takim, o jakim marzysz. Książka pomoże ci być bardziej świadomym siebie i swoich potrzeb, a dzięki temu żyć w zgodzie z samym sobą. Według filozofii autorki dopiero człowiek szczęśliwy jest w stanie realizować się w kontaktach z innymi. Dzięki lekturze dowiesz się, w jaki sposób otwarcie się komunikować, kontrolować swoje emocje, radzić sobie ze stresem i lękiem, a przede wszystkim - jak otworzyć się na ludzi i uzdrowić relacje z nimi. Jakość tych relacji w znaczący sposób wpływa na nasze zdrowie, szczęście i satysfakcję z życia. Autorka pokazuje, w jaki sposób możemy osiągnąć poczucie spełnienia, stworzyć udane związki, odnieść sukces zawodowy i osobisty. Przekonuje, że to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zmienić sposób myślenia - wyznaczyć cel i dążyć do niego.

Książka opiera się na popularnej metodzie Thomasa Gordona - nieżyjącego już amerykańskiego psychologa, psychoterapeuty i doradcy rodzinnego. Metoda ta jest stosowana w 48 krajach od blisko 50 lat, co zapewnia jej uniwersalność i oparcie na doświadczeniu i praktyce. Uczy skutecznej komunikacji, budowania pozytywnych relacji międzyludzkich i rozwiązywania konfliktów bez przegranych /z opisu wydawcy/ .

KUPISZ TUTAJ

 

 

WYDAWNICTWO

Tytuł oryginału: Be your best. Personal effectiveness in your life and your relationships

Przekład: Alicja Makowska

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

ISBN: 978-83-7489-552-1

Rok wydania: 2014

Oprawa: miękka

Liczba stron: 232

AUTORKA

Linda Adams – prezes Gordon Training International, współautorka metody Gordona, stworzyła program rozwoju osobistego Be Your Best (Bądź najlepszy, bądź najlepsza). Z wykształcenia socjolog, prywatnie żona zmarłego dr. Thomasa Gordona. Jej książka „Bądź najlepszą wersją siebie” została przetłumaczona na 13 języków.

Newsletter

Zaprenumeruj Newsletter, a otrzymasz na skrzynkę e-mail informacje o nowościach, ofertach specjalnych i promocjach wydawniczych z zakresu psychologii.

Reklama

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com