Coaching relacji z sobą i bliskimi /  	Małgorzata Krawczak, Beata Mąkolska

Czy choleryk jest zawsze zły? Czy introwertyk zamyka się w sobie? Jak flegmatyk może zainteresować melancholika? Na te i inne nurtujące pytania odpowiadają w swojej książce trenerki rozwoju Beata Mąkolska i Małgorzata Krawczak. Autorki zabierają nas w fascynującą podróż w głąb ludzkiego umysłu, abyśmy łatwiej zrozumieli siebie, ale i lepiej budowali relacje z innymi.

KUPISZ TUTAJ

Często zadajemy sobie pytanie: kim jesteśmy? Skąd u nas takie, a nie inne cechy charakteru? Dlaczego niektórzy ludzie są do nas podobni, a inni tak zupełnie różni? Autorki postanowiły się zmierzyć z tematem własnego Ja, rozmawiając o tym, co decyduje o kształcie osobowości, jak ważną rolę pełni temperament i na ile sami możemy wpływać na swój charakter. Książka jest zapisem ich dyskusji, która nie tylko wciąga, ale też pozwala się na chwilę zatrzymać i zastanowić nad tajnikami własnej osobowości. Pomoże ci ona:
• odkryć i zrozumieć, kim jesteś;
• zaakceptować i polubić siebie;
• budować zdrowe relacje z ludźmi;
• żyć w zgodzie ze sobą i ze światem.

 

INFORMACJE


Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

ISBN: 978-83-7489-614-6

Rok wydania: 2015

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 216

Format: 135 x 205 mm

Wydanie: pierwsze

AUTORZY

Małgorzata Krawczak – coach rozwoju osobowości, mówca motywacyjny, neuroterapeutka. Z powodzeniem tworzy i prowadzi autorskie programy coachingowe, zarówno indywidualne, jak i grupowe, oraz sesje EEG-biofeedback. Autorka wielu artykułów z zakresu rozwoju osobowości, występuje jako ekspert w mediach. Z zaangażowaniem wspiera ludzi w budowaniu poczucia własnej wartości, reagowaniu na zmiany, radzeniu sobie z emocjami i stresem oraz w rozwijaniu motywacji. Stosuje sprawdzone metody coachingu, także oparte na wizualizacjach i metaforach, zawsze odpowiednio dopasowane do osobowości klienta i omawianego zagadnienia. Dzięki wykorzystaniu aparatury treningowej EEG-biofeedback skutecznie wspomaga osoby z zaburzeniami koncentracji, snu czy relaksacji. Prowadzi praktykę coachingu i biofeedbacku w Szczecinie. Bardzo utożsamia się słowami Lesliego Browna: „Jedynymi ograniczeniami Twojego jutra są ALE, których używasz dzisiaj”. . Więcej informacji na www.naturasukcesu,pl.

Beata Mąkolska – trenerka rozwoju osobistego, prowadzi warsztaty, szkolenia, konsultacje i treningi indywidualne z zakresu radzenia sobie ze stresem, emocjami i negatywnymi myślami, autoprezentacji i budowania pewności siebie, a także komunikacji dla par. Założycielka i redaktor naczelna portalu dla kobiet Wellnessday.eu, autorka programów wellness i wielu artykułów z dziedziny radzenia sobie z emocjami, rozwoju osobistego i wykorzystywania potencjału osobowości na gruncie zawodowym. Inicjatorka akcji społecznych, ceniona za praktyczne podejście i zamiłowanie do konkretów trenerka, zapraszana przez media w charakterze eksperta. Nominowana do tytułu „Szczecinianki Roku”. Ponaddziesięcioletnie doświadczenia w dziedzinie budowania wizerunku marki wykorzystuje obecnie, ułatwiając chętnym wzmacnianie marki własnej z wykorzystaniem potencjału osobowości i rozwoju umiejętności autoprezentacji. Więcej informacji o warsztatach i treningach na rozwoj-osobisty.info.

SPIS TREŚCI

SPIS TREŚCI

Zamiast wstępu
O książce

Część 1
Relacje z sobą

Rozdział 1
Temperament – co to takiego?

Rozdział 2
Temperament i maski, które nakładamy

Rozdział 3
Filary świadomości

Rozdział 4
Budowanie poczucia własnej wartości

Rozdział 5
Temperament i asertywność

Rozdział 6
Batonik na zastępstwie, czyli o przybieraniu na wadze

Rozdział 7
Toksyczny temperament

Część 2
Relacje partnerskie

Rozdział 8
Miłość, czyli jak kochają temperamenty

Rozdział 9
Koniec miłości czy koniec cierpliwości? Rozstania i powroty

Rozdział 10
Przeciwieństwa się przyciągają

Zadanie coachingowe

Newsletter

Zaprenumeruj Newsletter, a otrzymasz na skrzynkę e-mail informacje o nowościach, ofertach specjalnych i promocjach wydawniczych z zakresu psychologii.

Reklama

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com