Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nienawidzę cię – nie opuszczaj mnie! Tak w skrócie można opisać relacje z osobą cierpiącą na zaburzenie osobowości typu borderline. Skrajne emocje, wykorzystywanie słabości innych, by osiągnąć swoje cele, czułość przeplatana ze złością. Jak odzyskać kontrolę nad swoim życiem, gdy ktoś z bliskich cierpi na borderline? To pierwsza na polskim rynku wydawniczym książka podejmująca ten trudny temat. Zawiera wiele historii rodzin i partnerów osób z tym zaburzeniem.

Autorzy przedstawiają sprawdzone wskazówki i porady, które można wprowadzić w życie praktycznie od zaraz /z opisu Wydawcy/.

KUPISZ TUTAJ

 

 

 

 

INFORMACJE

Tytuł oryginału: Stop walking on eggshells. Taking your life back when someone you care about has borderline personality disorder

Przekład: Małgorzata Oleszczuk

Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

ISBN: 978-83-7489-425-8

Rok wydania: 2014

AUTORZY

Randi Kreger – dzięki swojej stronie www.bpdcentral.com oraz internetowej grupie wsparcia Welcome to Oz sprawiła, że problemy rodzin, których najbliżsi cierpią na borderline, stały się przedmiotem międzynarodowego zainteresowania. Jest również autorką książek The stop walking on eggshells workbook i The essential family member guide to borderline personality disorder. Prowadzi wykłady i warsztaty na temat borderline na całym świecie.

Paul T. Mason – zastępca dyrektora ds. klinicznych w szpitalu Wheaton Franciscan Healthcare – All Saints w Racine (Wisconsin). Dzięki jego działaniom szpital rozszerzył swoją ofertę o programy pomocy doraźnej dla osób dotkniętych zaburzeniem osobowości typu borderline i dla ich rodzin.

Newsletter

Zaprenumeruj Newsletter, a otrzymasz na skrzynkę e-mail informacje o nowościach, ofertach specjalnych i promocjach wydawniczych z zakresu psychologii.

Reklama

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com